|
|
| MOQ: | 1袋 |
| 価格: | 交渉可能 |
| 標準パッケージ: | バッグあたり25kg パレット/ジャンボバッグあたり60袋 |
| 配達期間: | 2〜5営業日 |
| 決済方法: | LC、T/T |
| 供給能力: | 日当たり50トン |
| Product | Thermoplastic Road Marking Paint |
|---|---|
| Appearance | Powder |
| Color | White, yellow, or customized |
| Main Raw Material | Petroleum resin |
| Intermix glass bead content | 10% |
| Application temperature | 180~220℃ |
| Soft point | 90~125℃ |
| Dry speed | ≤3 min (23℃) |
| Theoretical Spreading rate | 4-5 kg/square meter |
| Luminance factor | White: ≥75%, Yellow: ≥45% |
| Application Method | Screeding, spray, extrusion, structural |
| Storage | Dry, cool, avoid direct sunlight |
| Package | 25kg per bag, 60 bags per pallet |
|
|
| MOQ: | 1袋 |
| 価格: | 交渉可能 |
| 標準パッケージ: | バッグあたり25kg パレット/ジャンボバッグあたり60袋 |
| 配達期間: | 2〜5営業日 |
| 決済方法: | LC、T/T |
| 供給能力: | 日当たり50トン |
| Product | Thermoplastic Road Marking Paint |
|---|---|
| Appearance | Powder |
| Color | White, yellow, or customized |
| Main Raw Material | Petroleum resin |
| Intermix glass bead content | 10% |
| Application temperature | 180~220℃ |
| Soft point | 90~125℃ |
| Dry speed | ≤3 min (23℃) |
| Theoretical Spreading rate | 4-5 kg/square meter |
| Luminance factor | White: ≥75%, Yellow: ≥45% |
| Application Method | Screeding, spray, extrusion, structural |
| Storage | Dry, cool, avoid direct sunlight |
| Package | 25kg per bag, 60 bags per pallet |